Eksperci

Dr n. med. Anna Markowicz

Lekarz z pasji i umiłowania. Od początku swojej drogi związana z medycyną estetyczną i anti-aging. Ukończyła prestiżowe studia medycyny estetycznej na Górnośląskiej Wyższej
Szkole Handlowej w Katowicach. Jest specjalistą medycyny estetycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już w czasie studiów interesowała się możliwościami przeciwdziałania procesom starzenia się skóry i jej odpowiedniej pielęgnacji. Te zainteresowania przerodziły się w pasję. Specjalistka z zakresu implantowania nici chirurgicznych oraz laseroterapii. W 2012 roku otworzyła prywatną praktykę – gabinet medycyny estetycznej w Zabrzu, a w roku 2016 Klinikę Medycyny Estetycznej Klinika Markowicz. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na ŚUM w Katowicach. Od 2013 roku jest też nauczycielem akademickim ŚUM w Katowicach. Czynnie uczestniczy w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Poznaję na bieżąco najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, podnoszę swoje kwalifikacje.
Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Jest członkiem licznych Towarzystw Naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi lekarzami będąc trenerem technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej.

Dr n. med. Izabela Załęska

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii, specjalista z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii  Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec dla grupy Loreal Polska. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

Maria Tryfonova

Lekarz dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Medycznego O. Bogomolets w Kijowie. W 2012 roku ukończyła kurs dermatologii oraz kosmetologii estetycznej (Swiss Medical School) w Montreux w Szwajcarii, gdzie następnie pracowała w światowej klinice de la Prairie. W 2013 roku ukończyła szkolenie poświęcone zabiegom laserowym (IMA) w Dubaju, a w 2016 roku kurs poświęcony thread liftingu w Miami (USA).
Właścicielka Kliniki medycyny estetycznej i laserowej w Kijowie Tryfonova M.D. Uczestniczka oraz prelegent licznych konferencji poświęconych zabiegom laserowym.

Anna Baker

Pielęgniarka kosmetyczna i dermatologiczna, współpracuje z kilkoma klinikami jako zabiegowiec medycyny estetycznej. Posiada certyfikat podyplomowy z Anatomii stosowanej w praktyce klinicznej – specjalizuje się w anatomii głowy i szyi. W latach 2016-2017 roku otrzymała odznakę “szczególnie polecana” w konkursie Aesthetics Awards w kategorii “Pielęgniarka Roku w branży estetycznej”. Członek Zarządu Brytyjskiego Towarzystwa Pielęgniarek Kosmetycznych. Nagrodzona tytułem Pielęgniarka Estetyczna 2016 roku według  British Journal of Nursing Awards. Od 2016 roku jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Dermatologicznego oraz Brytyjskiego Stowarzyszenia Anatomii Klinicznej.

Paulina Ińska

Ekspert ds. realizacji projektów, związana z branżą funduszy unijnych od 5 lat. Swoją karierę w świecie dotacji rozpoczęła pracując w firmie specjalizującej się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie na inwestycje badawczo – rozwojowe i wdrożeniowe powyżej szczęściu milionów złotych. Na stanowisku specjalisty ds. funduszy europejskich pozyskiwała nowych klientów weryfikując ich możliwości pod kątem kryteriów naborów i doradzając najlepsze rozwiązania. Od kilku miesięcy zajmuje się przygotowywaniem projektów związanych z branżą estetyczną.

Bartosz Majda

Adwokat, Partner Zarządzający w Majda Strzyżewska Kancelaria Adwokacka sp. p.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów uczestniczących w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych. W swojej praktyce zawodowej świadczył pomoc prawną m. in. dla  jednego z największych szpitali w Wielkopolsce, a także wiodącego dostawcy sterylizatorów. Świadczy pomoc prawną lekarzom i aptekarzom w postępowaniach dyscyplinarnych. Reprezentuje pielęgniarki w sprawach związanych z mobbingiem i znęcaniem się w pracy. Doradza przedsiębiorcom w zakresie prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów w branży medycznej oraz nowych technologii.

Dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim w Zabrzu ŚUM. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, jestem autorką wielu publikacji naukowych. Od 10 lat wykonuje zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki udziałowi w licznych kongresach naukowych, warsztatach oraz szkoleniach stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności.

Dr Gabriela Mercik

Lider w świecie medycyny estetycznej, nadaje kierunek w Wielkiej Brytanii – uczy nowych zabiegów, a także tworzy nowe procedury. Jej wieloletnie doświadczenie jako lekarza pracującego najpierw w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu na oddziale kardiologii, następnie dla NHS w Wielkiej Brytanii spowodowało, że patrzy na pacjenta holistycznie.
Stworzyła swój niepowtarzalny styl odnowy skóry i bezoperacyjnych zabiegów liftingujących. Wykłada na całym świecie, a jej pacjenci to gwiazdy filmowe oraz członkowie rodzin królewskich.
Dr Gabriela prowadzi klinikę na sławnej Harley Street w Londynie, otrzymała wiele nagród – w tym coroczne nagrody MyFaceMyBody od 2012.

Olga i Tatiana Shishlakovy

Dermatolożki, lekarki medycyny estetycznej, szkolą z zakresu aplikowania nici liftingujących na wszystkich poziomach oraz zabiegów z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego.
Członkinie Towarzystwa Medycyny Estetycznej w Rosji, są autorkami licznych protokołów zabiegowych w zakresie “Twarzy pod klucz”. Podchodzą holistycznie do każdego pacjenta, dlatego na co dzień współpracują z chirurgami plastycznymi – aby osiągnąć najlepsze wyniki. Od 7 lat Tatiana oraz Olga prowadzą swoją działalność (jako zabiegowcy oraz jako szkoleniowcy) nie tylko we własnej, moskiewskiej klinice, ale również na całym świecie. Cyklicznie pojawiają się na Ukrainie, we Włoszech, Hiszpanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tym razem po raz pierwszy w Polsce! Tatiana i Olga uczestniczyły w licznych międzynarodowych konferencjach, sympozjach, warsztatach, które umożliwiły im osiągnięcie najwyższego poziomu zawodowego. Są ambasadorkami marek Allergan oraz Silhouette Soft.

Patronat medialny