Zabiegi estetyczne możliwością rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych. Ogólnopolska konferencja szkoleniowa dla pielęgniarek i położnych.

Data i godzina:
26/10/2019 10:00 - 16:00

Miejsce:
Eurocentrum Office Complex

 

Wczytuję mapę...

Szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Jesteś pielęgniarką, pielęgniarzem lub położną i chcesz spróbować swoich sił w zabiegach estetycznych? Masz dużo zapału, ale brakuje Ci odpowiedniej wiedzy i umiejętności?

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Instytut Praktyki Zabiegów Estetycznych.

 

w programie:

  • Prawne aspekty wykonywania zabiegów estetycznych przez pielęgniarki i położne
  • Skąd wziąć pieniądze na działalność, czyli źródła dofinansowania na rozpoczęcie i prowadzenie działalności oraz szkolenia w branży estetycznej
  • Wymagania funkcjonalno-użytkowe dla gabinetów prowadzących zabiegi estetyczne – aspekty sanitarno-higieniczne
  • Korzyści płynące z wykonywania zabiegów estetycznych. Nowa rola pielęgniarek na rynku estetycznym
  • Jak pozyskiwać klientów do gabinetu zabiegów estetycznych
  • Mezoterapia igłowa i zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – jako zabiegi wprowadzające do estetyki

 

Koszt udziału w konferencji 280 PLN.

280,00

DANE DO WYSTAWIENIA FAKTURY


WYMAGANE ZGODY


chcę otrzymywać Newsletter z informacjami o produktach, eventach, promocjach i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych własnych produktów i usług ESTHETIC SOLUTIONS AT Andrzej Szymczak Tomasz Pawelczak s.c.
wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu informacji handlowych wysyłanych przez ESTHETIC SOLUTIONS AT Andrzej Szymczak Tomasz Pawelczak s.c. w celu marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.) oraz na przesyłanie przez ten podmiot informacji handlowych dotyczących działalności, produktów i usług zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 ze zm.)
Zapoznałem/am się z treścią REGULAMINU i akceptuję jego zapisy.

 
Administratorem Twoich danych osobowych jest ESTHETIC SOLUTIONS AT Andrzej Szymczak, Tomasz Pawelczak s.c. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej TUTAJ.

  

 

Patronat medialny