Rejestracja

Informacje podstawowe

Hasło do konta

Siła hasła

Wymagane zgody

chcę otrzymywać Newsletter z informacjami o produktach, eventach, promocjach i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych własnych produktów i usług ESTHETIC SOLUTIONS AT Andrzej Szymczak Tomasz Pawelczak s.c.
wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu informacji handlowych wysyłanych przez ESTHETIC SOLUTIONS AT Andrzej Szymczak Tomasz Pawelczak s.c. w celu marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.) oraz na przesyłanie przez ten podmiot informacji handlowych dotyczących działalności, produktów i usług zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 ze zm.)

Administratorem Twoich danych osobowych jest ESTHETIC SOLUTIONS AT Andrzej Szymczak, Tomasz Pawelczak s.c. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej TUTAJ.