Aesthetic Business

Niezmiernie miło mi poinformować Państwa, że od stycznia 2021 r. Aesthetic Business staje się multimedialnym portalem internetowym (www.aesthetic.business).

 

Rok 2020 przyniósł nam wiele nieoczekiwanych i często trudnych momentów. Skłonił do innego spojrzenia na rzeczywistość i innego niż dotychczas otwarcia na świat. To zdecydowanie refleksyjny rok, który wszystkich nas wiele nauczył. Pokazał nowe drogi, ścieżki i rozwiązania, które w wielu przypadkach okazują się być lepszymi, pozwalającymi na bardziej efektywną pracę.

Tak też stało się w przypadku Aesthetic Business!

Zrozumieliśmy, że dzięki platformie internetowej będziemy bardziej dostępni. To teraz możecie Państwo do nas „zapukać” o każdej porze dnia i nocy. A my podzielimy się wiedzą i doświadczeniem w Państwa zaciszu domowym, czy pomiędzy zabiegami w pracy. Witryna internetowa otwiera o wiele szersze możliwości prezentowania przez nas materiałów w przeróżnych formach. Będą to zarówno tradycyjne artykuły, wywiady w formie pisanej i dźwiękowej, treści video, czy webinary. Wykorzystamy wiele innych możliwości dotarcia do Państwa, jakie oferują dziś multimedia.

Jaki jest nasz cel? Zamierzamy wspierać specjalistów, wskazywać im nowe kierunki rozwoju zawodowego. Chcemy integrować branżę usług zabiegów estetycznych, umożliwić jej przedstawicielom wymianę doświadczeń. Nakierować na holistyczne podejście do zabiegów estetycznych. Aesthetic Business to doskonała platforma dla osób zajmujących się wykonywaniem zabiegów estetycznych i prowadzących gabinety zabiegów estetycznych, lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek, kosmetologów. A także ich pacjentów i klientów.

Stworzyliśmy merytoryczną platformę profesjonalnej, przydatnej wiedzy w codziennej działalności zabiegowca. Poruszamy tematykę związaną z zarządzaniem gabinetem, BHP, zasobami ludzkimi, marketingiem. Pisząc o odżywianiu, psychologicznych aspektach piękna, gospodarce hormonalnej, seksuologii, aktywności fizycznej, czy profilaktyce anti-aging wskazujemy jak ważne jest holistyczne podejście do zabiegów estetycznych. Na stronie znajdą Państwo także testy produktów oraz praktyczne porady zabiegowe. Zapoznacie się z trendami panującymi w świecie beauty.
Czyli wszystko to, czego szuka każdy specjalista.

 

Serdecznie zapraszam!

Izabela Załęska wraz z całym Zespołem redakcyjnym

 

kontakt: redakcja@aesthetic.business

www.aesthetic.business